Через перегони мажорів у центрі Києва сталося величезна ДТП (Відео)

1Перегони мажорів у середмісті столиці. Ауді проти Порше – хто швидший – водії з’ясовували надвечір у вівторок посеред бульвару Лесі Українки. Далеко хлопці не заїхали – протаранили три авта, які чекали перед світлофором. Як наслідок – двох кермувальників, зокрема й одного перегонця – ушпиталено. Інший, Ауді, втік з місця ДТП.

Масштабна аварія сталася на столичному Печерську. На перехресті бульвару Лесі Українки і вулиці Щорса двоє водіїв влаштували перегони.
Василь, свідок:
– Порш с Аудюхой, вони начали гнатись з нижнього свтілофора, той пролетів свтілофор, а Аудюха зацепила по касательной Хюндай, той Тойоту Прадо, от удара та розвернулась на 180 градусів. Они вдвоем гонки устаривали.
Водія Порше з місця ДТП забрала швидка, а ось кермувальника Ауді на місці ДТП ДАІвці не застали. Він утік.

Оксана, свідок:
- Просили не залишати місце аварії, ну проходила і чула, казали: не їдьте, ви ж винуватець аварії, водій Ауді скрутив на Ауді номери і поїхав.
Головний удар Порше припав на Хюндай. Світлана їхала з пасажирами, їх зачепило тільки трішки.

Світлана, постраждала:
- Була першою, кого зачепив цей. Стояла на світлофорі, побачила у дзеркало, що на мене з неймовріною швидкістю рухажться це чудо, і розуміла, шо нічого робити не можу - зліва і зправа в мене люди, бігти нікуди, то вже стояла, чекала.
Ще один постраждалий - водій Тойоти Прадо. Чоловіка забрала швидка.
- Успокойся, он живой, успокойся, с ним все нормально, успокойся, тихо...
Разом з татом у машині був малий Денис. Хлопчині неабияк пощастило, його навіть не подряпало.

Денис, син постраждалого:
- Я бачив, що він з дуже швидкістю великою летів та потім в нас врізався, і ми перевернулись. Ми стояли, чекали зеленого світла, з якого чуда він в нас так врізався?
Про аварію розповідає і приятель водія Порше. Сергій приїхав на підмогу призвідникові ДТП.

Сергій, приятель водія Порше:
- Сказал, что увидел перед собой машину, было уже поздно начал тормозить, все. Это товарищ, это не друг, не родственник.
- А на каком курсе?
- Честно - не знаю.
- Ну где он учиться?
- За границей, в Лондоне.
5 машин розбито, одну шукають, двох водіїв ушпиталено - чи дійсно це були перегони, має з'ясувати слідство. Поки ДАІвці не поспішають робити висновки, але авто Ауді таки шукатимуть.

Сергій Самотуга, експерт з оформлення матеріалів ДТП:
- Єсть інфа, свідок написав пояснення, учасник, водій Ауді білого кольору...
- Перегони мали місце?
- Ну як це зі слів свідків, тут треба подивитись камери відеоспостереженя, може, єсть відеореєстратори.
Шанувальників швидкості ДАІвці застерігають - у середмісті мегаполісу такі перегони майже гарантовано будуть з непоправними наслідками. І цього разу трагедії не сталося лише дивом.

Канал НТН