Через паркан Копичинської колонії кілька разів намагалися перекинути пакунки з мобільниками (Фото)

unnamed5Підсумки операцій «Заслон» і «Щит» підбили в управлінні ДПтС України Тернопільської області.

Про це ІА «7 Днів-Україна» розповіли у Відділі охорони, режиму, нагляду і безпеки управління ДПтС України в області.

Читайте також. Оленів, сніговиків, ведмедів для святкової ілюмінації виготовляли у Копичинській колонії (Фото)

Нагадаємо, за вказівкою Голови Державної пенітенціарної служби України від 11.12.2014 р. за №2/2/1-5884-Пл/2-14, а також відповідно до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 22.10.2004 р. за №205 ДСК, у період з 21 до 31 грудня 2014 року в установах кримінально-виконавчої служби Тернопільської області провели спеціальну операцію під умовним найменуванням “Заслон”. Уже з 31 грудня до 9 січня 2015 року особовий склад підпорядкованих підрозділів перевели на посилений варіант несення служби із проведенням спеціальної операції під умовною назвою “Щит” (далі – спеціальні операції).

Із метою забезпечення належного правопорядку в підпорядкованих установах у період новорічних і різдвяних свят вжили ряд профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної обстановки, перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів, забезпечення правопорядку та недопущення скоєння злочинів серед засуджених.

Читайте також. Гусятинщина: у Копичинській колонії шукали кращого… у тенісі (Фото)

Персонал управління здійснював виїзди до підпорядкованих установ з метою контролю за станом правопорядку в них, а також надання практичної допомоги.

Особовий склад націлили на своєчасне виявлення та припинення надзвичайних подiй, у тому числі посягань і нападiв на об’єкти установ. Особливу увагу при виконаннi завдань звертали на органiзацiю i якiсть несення служби чатових КПП та молодших iнспекторiв  з нагляду в ДIЗО, ПКТ, ДПК, СМРБ.

Читайте також. Цигарки з «грошима» хотів пронести засуджений у колонію на Тернопіллі

Відповідно до вимог чинних нормативно-правових актів планували та проводили відповідну роботу щодо організації обшуків житлової та виробничої зон, приміщень та об’єктів, розташованих на території виправних установ, до яких мають доступ засуджені (ув’язнені), здійснювався належний догляд посилок (передач) і бандеролей, що надійшли засудженим (ув’язненим). Завдяки цим заходам виявили та вилучили:
– спиртних напоїв – 0,3 л;
– мобільних телефонів – 11 шт.;
– бражної закваски – 2 л.

Так, 22 грудня під час догляду вмісту посилки, яка надійшла в Копичинську ВК (№112) на ім’я засудженого П., працівники установи виявили та вилучили три пляшки з-під лікарського препарату «Глоду настойка», загальним об’ємом 0,3 л, які були заповнені рідиною прозорого кольору із різким запахом спирту.

Читайте також. Тернопілля: засуджені користуються Інтернетом, але лише – за власні кошти

Натомість 25 грудня чатовий поста №1 Копичинської ВК (№112) помітив невідому особу, яка із прилеглої до установи території перекинула в заборонену зону білий пакунок, після чого зникла в невідомому напрямку. Прибувши на вказане місце, чергова зміна установи виявлено білий пакунок, в якому були три мобільні телефони. За цим фактом проводять службову перевірку.

Завдяки умілим спільним діям працівників відділу охорони та відділу нагляду і безпеки Копичинської ВК (№112) попередили ще одну спробу надходження в установу заборонених предметів.  Так, 3 січня 2015 року близько 23-ї години чатовий поста №4 на прилеглій до установи території помітив авто. Згодом з нього вийшла невідома особа і перекинула білий пакунок у заборонену зону. Після цього людина утекла. Чергова зміна установи виявила той пакунок. У ньому були п’ять мобільників. За цим фактом проводять службову перевірку.

Завдяки вжитим заходам оперативна обстановка в установах області залишалася керованою, надзвичайних подій і злочинів не допустили, – наголошують фахівці.

Софія Левицька