Через невиплату зарплати працівники Ужгородського аеропорту масово написали заяви на звільнення (Відео)

фото: uz.suspilne.media
фото: uz.suspilne.media

Учора 20 працівників Ужгородського аеропорту написали заяви про звільнення.

Про це телеканалу  UA: Закарпаття розповів голова профкому летовища, керівнив адміністративно-господарського відділу Дмитро Логін.

За його словами, вже 5 місяць їм не виплачують заробітну плату.

Тетяна Мулеса,  диспетчерка аеропорту «Ужгород» працює тут уже 30 років.  За її словами, отримує мінімальну заробітну плату, інформує uz.suspilne.media.

– Остання заробітна плата, навіть не плата, а аванс був червні місяці. Нам прийшло на картки по 1400 гривень ми отримали. У нас постійно затримки із зарплатою, але такої затримки ще ніколи не було. Затримували на місяць, ну максимум на два, ну це що зараз – це така затримка. Я дуже сподіваюся, що до Нового Року нам, нарешті виплатять. А що нам робити?, – запитує Тетяна Мулеса.

Керівник адміністративно-господарського відділу аеропорту Дмитро Логін каже: працівники звільняються.

Лише за 21-те листопАда заяви написали 20 людей.

Заступник директора летовища Ігор Шніцер пояснює Суспільному, чому працівники не отримують платню.

– Для того, аби використовувати кошти обласного чи державного бюджету, підприємства повинні пройти процедуру згідно закону України про державну допомогу  по суб’єктам господарювання. Повідомлення було подано в антимонопольний комітет. Поки вона розглядається, доти обласна рада не може нам перерахувати кошти. Вони постійно тримають контакт із антимонопольним комітетом України і надають всю інформацію, яка їм необхідна для того, аби вони прийняли рішення, чи ця допомога є допустима чи ні. І в ту допомогу від області входить і заробітна плата, –  каже Ігор Шніцер, заступник директора аеропорту «Ужгород».

За словами Ігора Шніцера, йдеться про вісім мільйонів гривень на утримання аеропорту, зокрема, й зарплату, від обласної ради.

Подробиці – у репортажі журналістів  UA: Закарпаття :