Через конфлікт з військовими мирний житель отримав кулю в живіт

завантаження

Вночі 2 серпня до магазину в сел. Покровське під’їхав автомобіль з бійцями одного з добровольчих батальйонів. Між ними та 25-річним жителем селища виник конфлікт та словесна перепалка.

Чоловіка запросили сісти до салону автомобіля, після чого, за словами свідків, пролунало декілька пострілів. Постраждалого з вогнепальним пораненням живота винесли з автомобіля та залишили біля магазину. Автомобіль поїхав, а пораненого чоловіка було доставлено до лікарні.

За вчинення злочину був встановлений та доставлений до Покровського райвідділу міліції боєць одного з добровольчих батальйонів, житель Київської області. За його словами, коли потерпілий намагався сісти до автомобіля, він побачив у його рухах пістолет, після чого схопив за нього та намагався відібрати. В результаті цього сталися невимушені постріли. Наразі встановлюють всі обставини злочину.

У підозрюваного вилучено пістолет, його затримано та поміщено під варту. За скоєний злочин йому загрожу покарання за ст. 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження), що карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або виправними роботами на строк до 2-х років, або обмеженням волі на строк до 2-х років.