Через електронну декларацію депутат на Тернопільщині може сісти за грати

електронне декларуванняКримінальне провадження порушено через електронну декларацію, точніше, через її відсутність.

Як повідомляє прокуратура Тернопільської області, електронну декларацію за 2016 рік до Єдиного державного реєстру електронних декларацій досі не подав один із депутатів селищної ради у Заліщицькому районі.

Факт порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» при поданні щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функція держави або місцевого самоврядування, виявила Чортківська місцева прокуратура.

“Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України (Умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснюється Чортківською місцевою прокуратурою”, – йдеться в повідомленні.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.