Через 3 тижні на Майдані хочуть оголосити склад Парламентської сотні

Микола Бондар. Фото Maidan Press Center
Микола Бондар. Фото Maidan Press Center

Підпалення наметів на Михайлівській площі відбулось після зустрічі представників Майдану, КМДА та Адміністрації Президента.

Про це заявив зі сцени під час Віче на Майдані отаман Українського Козацького війська Микола Бондар, – йдеться на сторінці прес-центру Майдану на Фейсбук.

Він нагадав, що під час зустрічі домовились створити робочі групи, які будуть займатися упорядкуванням території Майдану, майбутнім парадом, присвяченим дню Незалежності.

“Хочеться вірити, що підпал зробили не представники влади і діалог з владою буде конструктивним і приведе до позитивних результатів”, – наголосив Бондар.

Говорячи про пожежу на Михайлівській, представник Михайлівської сотні Володимир Загороднюк наголосив,

Володимир Загороднюк. Фото Maidan Press Center
Володимир Загороднюк. Фото Maidan Press Center

що у згорілих наметах було зібрано бронежилети, каски та ліки для відправки в зону АТО.

“І дуже важливо, що ці намети стояли з листопада, це була історія і в них зберігалися речі хлопців, які воюють на Сході. Хлопці все одно збираються повернутися на Майдан. Питання – хто це зробив, кому це вигідно?”, – відзначив він.

Політрук сотні Львівська Брама Артур Приходько нагадав про проект Парламентська Сотня.

Він пообіцяв, що через 3 тижні зі сцени буде представлена Парламентська сотня, яку буде обговорювати і весь Майдан, і весь народ. “Це будуть найвідкритіші списки”, – відзначив Приходько.

Артур Приходько. Фото Maidan Press Center
Артур Приходько. Фото Maidan Press Center

Крім того, представник ГО Автодозору Андрій Барсуков розповів про забезпечення бійців зони АТО, про те, що цим займаються прості люди за допомогою Автодозору, а ніяк не держава.

Він також наголосив на необхідності звіту Міністерства оборони перед громадськістю стосовно використання коштів, що були зібрані небайдужими на потреби українських ЗС.