Чемпіонат України з санного спорту: спортсмени з Кременця поступилися лише львів’янам

obolonchyk-1-1Відмінно виступили на Чемпіонаті України з санного спорту вихованці Кременецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» із санного спорту.

Змагання відбулися у місті Сігулді (Латвія), повідомив сайт ОДА.

Серед чоловіків в одномісних санях чемпіоном України став майстер спорту, учасник Олімпійських ігор-2014 кременчанин Андрій Мандзій. Його колега по команді, кандидат у майстри спорту України Сергій Даннік здобув звання бронзового призера змагань. Четверте місце у цьому виді посів ще один спортсмен із Кременця – майстер спорту України, учасник цьогорічних Олімпійських ігор Олександр Оболончик. Серед жінок в одномісних санях майстер спорту України Світлана Кравчук була п’ятою.

У двомісних санях Олександр Оболончик у парі з львів’янином Романом Захарківим теж став чемпіоном України.

Крім того, Олександр Оболончик (на фото – прим.) здобув золоту медаль в естафеті, а Андрій Мандзій, Світлана Кравчук та Сергій Даннік здобули «бронзу». У загальнокомандному заліку збірна Тернопільщини посіла друге місце, набравши 900 залікових очок, поступившись львів’янам (2525 оч.). Третьою була команда із Івано-Франківська (140 очок).