Чемпіонат Тернополя з плавання: визначали кращих серед 250 юних спортсменів (Відео)

плаванняУже дев’ятий рік поспіль у Тернополі провели відкритий чемпіонат міста з плавання, присвячений Дню Збройних Сил України.

Цьогоріч змагання зібрали понад 250 юних плавців із восьми міст України.

Читайте також. Тернополю для звання «столиці водних видів спорту» треба 303 млн грн (Відео)

Хлопці та дівчата від наймолодших до найстарших протягом двох днів посперечалися за 60 комплектів нагород. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Вісім міст, одинадцять шкіл. У змаганнях беруть участь дві вікових групи. Старша – старшокласники 2000-1998 рік народження, тобто 11-10-9 клас. Молодша – 2001 рік народження та молодші, – розповідає головний суддя змагань Мирон Ференц.

Читайте також. Чемпіонат України з санного спорту: спортсмени з Кременця поступилися лише львів’янам

Для дітей такий турнір – можливість спробувати свої сили в умовах змагання. Для організаторів, а це Тернопільська ДЮСШ №2, міська рада і обласний військовий комісаріат – спроба виховати здорових, успішних і патріотичних дітей.

– Мені вдвічі приємно, що в наше місто приїхали діти із восьми міст України. Це – відкритий чемпіонат Тернополя. Близько 200 учасників. І це – той показник, що наше місто створює всі умови для того маленького оазису миру. Це наша найбільша шана тим бійцям, які захищають нас, – вважає заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.