Чемпіонат Тернопільської області з біатлону: серед кращих – вихованці ТОДЮСШ «Колос»

biatlonДо Дня Соборності України на Тернопільщині провели відкритий чемпіонат з біатлону та лижних гонок, повідомив сайт ОДА.

Змагання провели у вихідні, 17-18 січня, на навчально-спортивній базі «Колос», що в селі Підгороднє.

Читайте також. Кубок світу з біатлону: тернополянка Анастасія Меркушина — п’ята в естафеті

У турнірі взяли участь учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону з Ланівецького, Козівського, Шумського, Зборівського районів, Доброводівської ДЮСШ (Збаразького району), Сільської ДЮСШ (Тернопільського району), а також з Тернополя, Бучача, вихованці ШВСМ.

Під час урочистого відкриття чемпіонату юних атлетів привітав  директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обладміністрації Віктор Мацикур.

– Тернопільщина пишається своїми біатлоністами. Наші спортсмени неодноразово показували найкращі результати на світових і міжнародних чемпіонатах, здобували для України золоті медалі та прославляли нашу державу на весь світ, – зауважив він. – Вони всі – вихованці місцевого «Колосу». Тож вам є на кого рівнятися і в кого вчитися. Бажаю не зупинятися на досягнутому та здобувати перемогу за перемогою.

Читайте також. На зимовий Олімпійський фестиваль їдуть троє спортсменів з Тернопілля

У трьох вікових групах переможцями стали вихованці ТОДЮСШ «Колос». Зокрема, перемогу у групі спортсменів 1997-1998 р. н. здобули Микола Марфут і Мар’яна Брикайло. У віковій групі 1999-2000 р. н. найкраще виступили Юрій Коженьовський і Мажена Зорій. Серед спортсменів 2001 року народження і молодших у юнаків першим був Віталій Мандзин, а у дівчат – Мар’яна Мандзин.

Софія Левицька