Чекали в засідці: бойовики “ДНР” показали, як взяли в полон 8 бійців ЗСУ і допит одного з них (Відео)

ф1На бійців 53-ї бригади ЗСУ, які 22 травня потрапили в полон бойовиків на Донбасі, бойовики чекали в засідці.

Про це йдеться у відео, яке опублікували сепаратистські ЗМ.

У відео – оперативні кадри, на яких чути переговори бойовиків, які в засідці чекають на під’їзд машини з українськими бійцями. Самого моменту затримання на опублікованому сепаратистами відео немає.

Також у відео бойовики показали одного з восьми захоплених у полон українських військових. Той каже, що українські бійці начебто були диверсійною групою. Таку заяву український полонений робить точно під тиском російських окупантів – текст, який він має сказати, бойовики вивели на екран. Російські окупанти відразу після взяття в полон українських військових почали заявляти, що затримали групу ДРГ, хоч українські військові їхали без зброї.

Читайте також: У полон бойовиків на Донбасі потрапили 8 бійців ЗСУ — штаб ООС

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 22 травня у полон російських окупантів на Донбасі потрапили 8 бійців 53-ї бригади ЗСУ, які їхали в штаб бригади і випадково потрапили на окуповану “ДНР” територію.

Читайте також: Справа про 8 полонених бійців ЗСУ на Донбасі вийшла на рівень Президента України

Питання визволення українських бійців з полону бойовиків уже розглядається на рівні Верховного головнокомандувача ЗСУ і Уповноваженого ВР з прав людини.

Ознак державної зради, тобто того, що бійці ЗСУ самі здались в полон російських окупантів, службова перевірка, проведена командуванням ЗСУ, не виявила.

Обережно – у відео риторика російських окупантів.