Чаус знайшовся і заявив, що ніхто його не викрадав (Відео)

Розшукуваний в Україні за підозрою в хабарництві скандальний екс-суддя Чаус заявив, що невдовзі буде на Батьківщині і дасть відповідь на всі запитання, які цікавлять українських правоохоронців.

Про це сам Микола Чаус заявив у відеозверненні, що його опублікував Телеграм-канал point.md.

Чус не уточнив, де зараз знаходиться, аде підкреслив, що він – у безпеці.

Читайте також: Телефон викинули, сина не чіпали: з’явились дані про викрадення Чауса в Молдові (Відео)

Щодо свого викрадення, то Чаус заявив, що його справді викрали, але ще в 2016 році. Відтоді, мовляв, у Молдові він перебував з примусу.

"Я живий і здоровий і все у мене в порядку. Наразі я перебуваю у повній безпеці і добре себе почуваю. У цей час не можу повідомити місце мого перебування... Щодо викрадення хочу повідомити, що воно дійсно було, але було не зараз, а у 2016 році. З тих пір мене постійно залякували розправою, змушуючи перебувати в Молдові. Люди, причетні до цього, бояться, що я повернусь і почну говорити. У найближчий час я маю намір з'явитися в Україні і разом зі своїми адвокатами дати відповідь на всі питання, які цікавлять українське суспільство, НАБУ і ДБР", - каже у відео Чаус.

Читайте також: Україна офіційно заявила про свою непричетність до викрадення Чауса у Молдові

Чи добровільно він записав це відеозвернення - невідомо.

Читайте також: Чаус сам міг замовити своє викрадення: все, що відомо про зникнення скандального судді (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 3 квітня цього року у ЗМІ з'явилось відео, на якому, стверджували очевидці, був зафіксований момент викрадення Миколи Чауса в столиці Молдови. Від 3 квітня до сьогодні про долю Миколи Чауса не було відомо нічого.

Більше - у заяві Миколи Чауса та у відео ТСН.