Чашку бойовика Стрєлкова оцінили на аукціоні в 3100 гривень

загруженоУ Запоріжжі пройшов благодійний аукціон з метою зібрати кошти на покупку транспорту для військових зв’язківців, де одним з лотів була чашка колишнього «головнокомандувача ДНР» Ігоря Стрєлкова, – передає «Преса України».

За словами військових, які визволяли Слов’янськ після відступу банди Стрєлкова, вони виявили чашку на столі в штабі «головнокомандувача», тому припустили, що їй раніше користувався саме скандальний російський терорист. Саму чашку було вирішено подарувати священика-волонтеру, який перед цим передав військовим бронежилети.

«Чашка уціліла при звільненні Слов’янська і була в штабі Стрєлкова. Стояла на столі. Я розумію, що це скоріше анти лот, але річ таки унікальна», – такими словами військовий капелан Олександр Філіпов супроводив лот на аукціоні «Свій за свого».

Правда, досить неоднозначний «сувенір» став предметом спору серед учасників аукціону, оскільки багато людей закликали розбити чашку. Але в результаті було вирішено, що виручені гроші будуть більш корисні, тому два претенденти розгорнули серйозну боротьбу за скандальний лот.

Стартова ціна чашки склала 600 гривень, а переможцю аукціону вона дісталася за 3100 гривень. Новий власник чашки не став визнаватися, чи розіб'є він цю чашку, але обіцяні гроші передав організаторам аукціону, які планують придбання мікроавтобуса для бригади зв'язківців.

Довідка: Аукціон «Свій за свого» на початку літа організували двоє простих запорожців. За цей час вони зуміли зібрати для військових понад півмільйона гривень. За ці гроші куплені бушлати, берці, приціли, тепловізори та безліч інших необхідних речей для українських солдатів. Поторгуватися за якийсь лот або запропонувати свій можна на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/svij.za.svogo/timeline