Вбивство Павла Шеремета: у справі випливають нові обставини (Відео)

АВто Шеремета після смертельного вибуху в Києві 20 липня 2016 року
Авто Шеремета після смертельного вибуху в Києві 20 липня 2016 року

Частина доказів щодо вбивства журналіста Павла Шеремета уже не фігурує в справі, а біля місця злочину у момент вибуху авто Шеремета був помічений працівник СБУ, про якого слідство зараз не згадує.

Про це заявила журналістам ТСН. Тиждень Севгіль Мусаєва – головний редактор “Української правди”, де працював Павло Шеремет.

За її даними, два роки тому слідство допитало працівника СБУ, який був біля місця вибуху авто Шеремета 20 липня 2016 року, однак зараз про цього фігуранта слідчі не згадують.

“Під час скоєння злочину недалеко від місця скоєння злочину перебував працівник СБУ, його ім’я – Ігор Устименко. Мені відомо, що він був допитаний у рамках цієї справи”, – сказала Мусаєва.

Читайте також: Шеремет сам намагався вибратися з машини після вибуху (Відео)

Крім того, відеозаписи з камер вуличного відеоспостереження в Києві, вилучені у день вбивства Павла Шеремета 20 липня 2016 року біля місця злочину, зараз також ніде не фігурують у повідомленнях про хід слідства. Це відео, стверджують журналісти, вилучала СБУ, де вого зараз – невідомо.

Крім того, слідство в справі вбивства Павла Шеремета веде Національна поліція, хоча, зважаючи на основу версію причини злочину, – дестабілізація ситуації в країні, – цей злочин – пряма підслідність СБУ.

Читайте також: Слідство заявило про розкриття вбивства Павла Шеремета і назвало підозрюваних: повна версія брифінгу (Відео)

Тим часом Нацполіція, оголосила імена 5-ти підозрюваних виконавців у вбивстві Павла Шеремета, четверо з яких арештовані судом без права застави.

Читайте також: В одного з підозрюваних у вбивстві Шеремета є алібі — нардеп (Документ)

Особи підозрюваних і мотиви скоєння ними вбивства Шеремета, про які заявили слідчі МВС, викликали в українського суспільства неоднозначне сприйняття і після цього у справі вбивства Павла Шеремета виникло більше запитань, як відповідей.

Читайте також: Суд обрав запобіжний захід Яні Дугарь, підозрюваній у вбивстві Шеремета (Відео)

В МВС заявляють, що слідство тільки почалось і запевняють, що замовників вбивства Павла Шеремета також шукатимуть, хоч про “російський слід” у цій справі публічно керівництво Нацполіції та МВС уже не згадує.

Більше подробиць про резонансну справу – у сюжеті ТСН. Тиждень