Бюджети Тернопілля збагатіли на 100 млн грн від продажу алкоголю

алкоголь на полиці багатоБюджети Тернопілля отримали понад 100 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Про це повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

З 1 січня 2015 року Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Впродовж восьми місяців до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 101,3 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. У серпні місцеві бюджети отримали  майже 16 млн гривень цього податку.

Станом на початок вересня в області здійснюють діяльність 2049 суб’єктів господарювання - платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.