Бюджет Тернополя на 2015 рік – тривають консультації та наради (Фото)

106194– Робота над бюджетом Тернополя на 2015 рік ще триває, – заявив сьогодні, 15 січня, міський голова Сергій Надал.

Бюджет України на цей рік значно відрізняється від бюджетів попередніх років, адже у ньому передбачені нові повноваження, функції та платежі, яких не було раніше, нагадують на сайті міської ради.

Читайте також. Тернополяни мають отримувати як мінімум 1218 грн зарплати

Щоб розтлумачити нововведення, днями відбувалася селекторна нарада за участю прем’єр-міністра України та профільних міністрів, а також 15 січня у Тернопільській міській раді відбулося засідання Асоціації міст Тернопільської області.

- Під час цих нарад ми обговорили проблемні моменти у наявних нововведеннях, а також провели консультації щодо бюджету. Міністри, на жаль, на деякі наші питання не дали відповіді, тому ми чекаємо, що до діючого закону приймуть чимало змін, нададуть роз’яснення та інструкції, - каже Сергій Надал.

Читайте також. На 150 млн грн більше податків сплатили жителі Тернопілля у 2014-му

За словами міського голови, відтепер із державного бюджету будуть фінансувати лише загальноосвітні навчальні заклади та сферу медицини у частині витрат на зарплату та енергоносії. Інші ж сфери, тобто капітальні видатки, утримання дитячих садків, закладів культури, спорту та ремонт доріг тепер будуть фінансуватися із бюджету міста.

- Наразі міська рада працює разом із податковою службою над бюджетом міста, щоб ще у січні депутати могли його прийняти, - додає Сергій Надал.

Софія Левицька