Був бій, але Мар’їнку зачистили від бойовиків аж до териконів на межі з Донецьком

Марїнка-на фоні вказівника наш солдат крупноУкраїнські бійці повність прочесали Мар’їнку. В ході спецоперації 4 червня виявили кілька груп терористів. Нині місто повністю під контролем українських військових. Про це повідомив на своїй сторінці спецбатальйон МВС “Січ”.

За даними бійців, спецоперація з зачистки тривала понад 10 годин. Участь у ній брали як бійці ЗСУ, так і спецпідрозділів МВС, що раніше були добровольчими батальйонами.

Читайте також: Бій за Мар’їнку: всі подробиці і аналіз від групи Тимчука

“Спецоперація розпочалася близько 04:30 ранку і тривала майже до 15:00. В результаті було повністю прочесано населений пункт. Під час операції українські силовики декілька разів вступали у вуличні бої. Найбільшою була перестрілка біля міського райвідділку міліції, де ворог тримав оборону”, – написали бійці.

Читайте також: Бойовики досі збирають трупи своїх загиблих під Мар’їнкою

“Операція пройшла досить успішно. Загалом, ми “зачистили” територію населеного пункту аж до териконів, які фактично розділяють Мар’їнку із Донецьком. В ході операції в основному зустрічали та спілкувалися із місцевими жителями, які, до речі, нам виносили сік та воду, аби хоч якось допомогти”, – повідомили біці “Січі”.