Бус, який купила громада Великого Ходачкова, допомагає бійцям на 29-31 блокпостах (Відео)

хоростківЖителі Тернопільщини продовжують активно допомагати бійцям на сході. Для цього організовують ярмарки та інші заходи.

Цього разу підтримала українських військових громада Великого Ходачкова Козівського району. Люди зібрали гроші, купили і відправили у зону АТО автомобіль марки “Фольксваген Т4”. А ще – тонну продуктів, теплого одягу та інших необхідних на сході речей.

Читайте також. Бійцям у зону АТО з Тернополя передали різного оснащення на 100 тис. грн (Відео)

Понад 8 тисяч гривень на потреби бійців у зоні АТО зібрали на ярмарку у Великому Ходачкові. Ярмаркували всі: і дорослі, і діти. Люди представили на продаж різні вироби: статуетки, вишивки, випічку. До допомоги долучилися фермери та підприємці селища. До зібраних грошей додали необхідну суму і купили авто. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Машину технічно оснастили, здійснили профілактику, аби була справна, а всередині розмалювали: тризуб, соняшник, калина з надписом: “Патріотам на передовій від жителів Великого Ходачкова”. Волонтери вже доправили авто в район 29-31 блокпостів, де наразі йдуть запеклі бої. Саме там служать хлопці з Козівського району. Машина на схід порожньою не поїхала.

Бійці неабияк відчувають, що їх удома чекають й роблять усе можливе, аби підтримати. На знак подяки зі сходу хлопці надіслали листівку від 5-го механізованого батальйону. Борис Павелко – сільський голова Великого Ходачкова – дякує усій громаді за матеріальну допомогу і за молитви, а волонтерам – за те, що відвезли машину на передову.