Булатова за три дні до викрадення виключили з керівного складу Автомайдану – Поярков (Відео)

Сергій Булатов одразу після викрадення
Дмитро Булатов одразу після викрадення

Учасник Автомайдану художник Сергій Поярков заявив, що нинішнього міністра молоді та спорту Дмитра Булатова за три дні до його викрадення виключили з керівного складу Автомайдану.

«Булатова ніхто не делегував в міністри», – сказав Поярков в ефірі телеканалу «112 Україна».

“Булатова за три дні до його викрадення виключили з керівного складу Автомайдану. Його виключили за хамство, за зоряну хворобу. Його ніхто не делегував у міністри, тому Булатов і не хоче відповідати на запитання, за що його виключили”, – заявив Поярков.

Він зазначив, що в лавах Автомайдану заявляли, що не хотіли би бачити Булатова міністром. Відзначимо, що сам Булатов заявляв, що пішов з Автомайдану з причини зайнятості на посаді міністра.

Нагадаємо, зі слів друзів і самого Булатова, 22 січня на перехресті вулиць у Деснянському районі Києва йому завдали ударів тупим предметом по голові і заштовхали в салон автомобіля, після чого відвезли в невідомому напрямку. Після лідера Автомайдану утримували в невідомому приміщенні, де і катували. Через деякий час Дмитру Булатову вдалося дійти до с. Вишеньки Бориспільського району Київської області, де він звернувся по допомогу до місцевого жителя, який повідомив друзям потерпілого про місце його знаходження. Надалі вони доправили його до лікувального закладу. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження

Додамо також, раніше повідомлялося, що активісти Автомайдану звернулися до Булатовау з вимогою прозвітувати за зібрані під час акцій кошти.