Булатов привіз бійцям АТО спортивний інвентар (Фото)

1Військові отримали першу партію спортивного знаряддя та спортивного одягу і взуття від Міністерства молоді та спорту України.

Як повідомили у прес-службі відомства, міністр Дмитро Булатов, який наразі перебуває на Сході України у складі групи Міжвідомчого координаційного штабу, особисто передав її солдатам, які проходять службу у зоні АТО.

“Ще на початку нашого відрядження хлопці попросили передати їм дещо із спортивного приладдя, щоб мати можливість відпочити між боями, хоч якось відволіктися від війни. Це було у вівторок. Уже сьогодні ми передали частину цього замовлення на дві бази Національної гвардії, на блокпости № 3 та 3-А поблизу Слов’янська, блокпост «Святогорськ», базу «Луна» (Сармат)», – зазначив Булатов.

Військовослужбовці отримали спортивний одяг та взуття, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, ракетки для тенісу та бадмінтону, шахи та шашки тощо.

«Хочу підкреслити ще раз - українським військовим необхідно відчувати всебічну підтримку, особливо зараз, в місцях, де проходять бойові дії. Звичайно, хлопці потребують належного бойового екіпірування від Міноборони, але й спортивне знаряддя - це не примха, а частина життя солдатів та офіцерів. Важливо, що можемо дати військовим можливості для психологічної розрядки у доступний міністерству молоді та спорту спосіб», - наголосив Булатов.

За його словами, міністерство готує нові партії спортивного інвентаря та одягу, сформовані за безпосереднім замовленням від військових.