Булатов: параолімпійці вже отримують призові за Олімпіаду в Сочі. Золота медаль – 800 тис грн

паролімпіадаЗолоті призери ХІ зимових параолімпійських ігор, що відбулись цього року у Сочі, отримали 800 тис грн грошової винагороди. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, передає кореспондент УНН.

За його словами, власники срібних нагород отримали 550 тис грн, а бронзові призери – по 380 тис грн.

Офіційний спонсор Національного комітету спорту інвалідів України Державний ощадний банк України виплатив призові винагороди за медалі у Сочі, повідомив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

Зокрема, вже понад 80 спортсменів отримали платіжні картки Visa з нарахованою на них призовою винагородою за здобуті у Сочі олімпійські медалі.

Міністр молоді та спорту України ще раз подякував параолімпійцям за проявлену витримку, мужність та силу духу у Сочі і запевнив, що держава завжди підтримуватиме параолімпійців.

“Незважаючи на зменшення можливостей у державі, ваша підтримка буде збільшуватися завдяки тому, що зараз бо об’єднали свої зусилля державні установи та державні організації. В нас ви буде відчувати тверде плече і ми будемо докладати максимум зусиль, щоб ваші можливості тільки збільшувалися”, – зазначив Д. Булатов.

Нагадаємо, Збірна України на Паралімпіаді в Сочі здобула 25 медалей, 5 з яких – золоті, 9 – срібні та 11 – бронзові.