“Бук”, яким збили МН17 на Донбасі: чого ще не знає міжнародна слідча група (Відео)

ф1Зараз міжнародна група, що розслідує авіакатастрофу 17 липня 2014 на Донбасі з малайзійським “Боїнгом” збирає свідчення про конкретних бійців 53-ї бригади армії Росії, які привезли на окупований Донбас російський ракетний комплекс “Бук”.

У тому, що пасажирський лайнер МН17 був збитий саме з російського “Бука”, внаслідок чого загинули 298 людей, міжнародна слідча група сумніву не має. Про це заявив 24 травня на брифінгу щодо проміжних результатів розслідування катастрофи МН17 керівник центрального департаменту кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів Уілберт Паулсен. Слідчі певні, що “Бук”, який збив “Боїнг” на окупованому українському Донбасі, – з 53-ї бригади армії Росії і передислокували його туди російські військові.

Читайте також: Слідчі Нідерландів знайшли неспростовний доказ, що Боїнг над Донбасом збили з «Бука» армії Росії (Відео)

Міжнародна слідча група встановила маршрут руху “Бука” від військової бази в Росії до місця, з якого він зробив смертельний постріл по пасажирському літаку і опублікувала нове докладне відео про це.

У відео представник поліції Нідерландів Уілберт Паулсен заявив, що зараз міжнародна слідча група шукає відповіді на на 4 запитання:

- хто саме входив у бойовий розрахунок ЗРК?

- який наказ отримав цей бойовий розрахунок?

- хто ніс відповідальність за бойове розгортання цього ЗРК "Бук" 17 липня 2014 року?

- хто може надати нам більше інформації про функціонування і відповідальних осіб цієї бригади?

"Ми впевнені, що багато людей мають цю інформацію. Серед них можуть бути військові 53-ї бригади, а також члени їх родин, друзі і просто знайомі і навіть ті, хто ніяк не пов'язаний із 53-ю бригадою", - сказав Уілберт Паулсен.

Усіх, хто володіє цією інформацією, поліція Нідерландів просить зголоситись у Міжнародну слідчу групу і обіцяє максимальну конфіденційність. Контактні дані є на сайті Міжнародної слідчої групи.