Будинки тернополян буде обігрівати сонце

Вдруге у Тернополі проводять “Дні сталої енергії”. Заключним етапом заходу став семінар, який зібрав представників 22 компаній з 15 країн світу, а також представників влади міста та області.

Під час семінару делегати розповідали про діяльність Фондів та Європейського інвестиційного банку, про джерела фінансування та реалізації проектів в Україні та у Тернополі зокрема, про проекти енергоефективності у житловому секторі та роботу із муніципалітетами.

Читайте також: У Тернополі посеред вулиці запрацював перший в Україні пристрій, що для Європи став уже звичним (Фото)

Нагадаємо, що у Тернополі до 2017 року буде тривати реалізація проекту з термомодернізації житлового фонду, який включає встановлення біля будинків індивідуально-теплових пунктів, будівництво котелень та сонячних колекторів.

– Перший проект – це проект, який йде спільно з європейським банком реконструкції і розвитку та Фондом Е5Р, згідно якого ми отримали десять мільйонів євро кредиту. П’ять мільйонів євро Е5Р- надав грантом Тернополю для реалізації проекту “Реконструкція тепромереж та подачі теплої води”. Наразі відбуваються тендерні процедури і початок закупівлі обладнання, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.