Будують дороги, музеї і водозабори: голова однієї з ОТГ на Закарпатті розповів, як розвиває громаду (Відео)

фото: uz.suspilne.media
фото: uz.suspilne.media

Голова Перечинської ОТГ, що на Закарпатті, Іван Погоріляк розповів: за три роки в місті відкрили краєзнавчий музей, відремонтували дах дитячого садочка, побудували новий міні водозабір та 5 кілометрів мережі водопостачання.

До Перечинської ОТГ входять місто Перечин, села – Сімер, Сімерки, Зарічево та Ворочево. Проживає тут 12 700 громадян, інформує сайт uz.suspilne.media.

Ремонт вулиць триває в селі Зарічево Перечинського району. Ремонтні роботи здійснюють за планом соціально-економічного розвитку Перечинської ОТГ, куди входить Зарічево.

Вдалося відремонтувати капітально вулицю Богдана Хмельницького й десь 7 вулиць поточного ремонту здійснюємо методом кожного року по 200 000 гривень виділяємо на одну вулиці, таким шляхом уже вулиць 10 закінчили, – розповів Іван Погоріляк.

Перечинський краєзнавчий музей працює з 25 травня цього року. На його створення громада витратила близько одного мільйона гривень.

У Перечинській ОТГ діє єдина на Закарпатті опорна школа. Цього року в будівлі поставили нові вікна. На це витратили один мільйон 100 тисяч гривень.

Село Сімерки входить до Перечинської ОТГ. Протягом 2019 року тут відремонтували 10 кілометрів центральної дороги. На це витратили 28 мільйонів гривень – каже виконувачка обов’язки старости села Неля Кошута.

За словами голови Перечинської ОТГ Івана Погоріляка, до кінця року в селі Сімерки планують доробити ремонт сільської дороги. У Зарічеві – завершать ремонт вулиць та збудують стадіон зі штучним покриттям.

Подробиці – у репортажі журналістів UA: Закарпаття: