Будівельники завершують роботи у чотирьох новозбудованих гуртожитках і багатоквартиному будинку для контрактників ЗСУ (Фото)

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

На фінішну пряму вийшло будівництво гуртожитків поліпшеного планування для контрактників 58-ї омпбр ОК «Північ» у Конотопі.

Зокрема, тут завершують будувати три  гуртожитки поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби ЗС України 58-ї окремої мотопіхотної бригади ОК «Північ», інформує Фейсбук Сухопутних військ ЗС України.

Наразі військовослужбовці зі складу 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту Міноборони проводять оздоблювальні роботи.

Двоповерхова будівля призначена для розміщення 125 військовослужбовців у 25 кімнатах. На кожні 2 кімнати розраховано окремий санвузол та душова.

Окрім того, на поверсі розташовані кухня та необхідні побутові приміщення. Здача в експлуатацію запланована на лютий 2019 року.

фото: Сухопутні війська ЗСУ
фото: Сухопутні війська ЗСУ

Загалом, для потреб 58-ї окремої мотопіхотної бригади, триває будівництво чотирьох гуртожитків поліпшеного планування.

Також для військовослужбовців цієї бригади здійснюється будівництво 4-х поверхового багатоквартирного будинку для штатно-посадового житла на 51 квартиру, їдальні, де харчуватимуться військові за новим Каталогом продуктів та штабу бригади.