“Буде стояти у черзі”, – російські окупанти публічно оголосили про готовність затримати візит МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

Російські окупанти не збираються поза чергою пропустити членів місії МАГАТЕ на захоплену ними територію під Енергодаром.

Про це публічно оголосив представник “влади” окупованої частини Запорізької області Володимир Рогов.

“Місія МАГАТЕ буде стояти в черзі… Це викликано тим, що спецперепустки їм робити не будуть”, – заявив представник запорізької окупаційної влади.

Він пояснив, що спецперепустки для членів міжнародної місії не роблять навмисно, бо МАГАТЕ вирішила прибути на захоплену РФ Запорізьку АЕС зі сторони підконтрольних Україні територій.

Читайте також: “Цей день настав”, – Гроссі показав делегацію МАГАТЕ, яка вже їде на захоплену військами РФ Запорізьку АЕС

Нагадаємо, вранці понеділка стало відомо, що місія МАГАТЕ їде з інспекцією на захоплену військами РФ Запорізьку АЕС. Після зустрічі з президентом України в Києві 30 серпня сьогодні вранці члени місії виїхали на Запоріжжя.

Читайте також:  Тактика іранських терористів: Подоляк пояснив, навіщо РФ обстрілює маршрут місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС (Відео)

Раніше в Офісі президента України заявляли, що війська РФ і російська окупаційна влада роблять все, щоб затримати місію МАГАТЕ на шляху до Запорізької АЕС. В тому числі, російські окупанти обстрілюють дороги маршруту, яким місія має дістатись до атомної електростанції в окупованому РФ Енергодарі.