Буде штурм? Росія готується перекинути під Маріуполь нові війська – Тимчук

загруженноеВ районі Новоазовська йде скупчення російських військ РФ і перекидання їх у бік Маріуполя. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук.

“Продовжується концентрація російсько-терористичних військ в районі н.п.Новоазовск. Протягом останніх діб з Росії (з боку н.п.Федоровка Ростовської області РФ) на територію Новоазовського району (Україна) увійшло 2 колони до 10 автомобілів кожна. У складі колон – тентовані вантажні автомобілі, автобуси, бензовози”, – написав Тимчук.

Як зазначає Тимчук, з району Новоазовська йде перекидання озброєнь і військової техніки в напрямку до Маріуполя. Крім того, відзначається скупчення в районі Широкіно російської бронетехніки.

Також, за його словами, в районі н.п.Красноармейское-Казацкоеотмечено скупчення бойовиків загальною чисельністю більше 1 тис. чоловік. Додамо, Новоазовськ був захоплений ще в кінці серпня.

Нагадаємо, 14 жовтня близько 15:00 терористами з боку Широкіно була обстріляна північна околиця сел. Сартана.

На території селища вибухнуло кілька снарядів. Постраждали мирні жителі, які беруть участь у похоронній процесії: 8 людей загинули, 18 отримали поранення. Маріуполь також раніше був захоплений бойовиками.