Буде штурм? Російська армія таємно готує ударну групу в районі Щастя

imagesРосійсько-терористичні війська та бойовики «ЛНР» таємно готують ударну групу в районі населеного пункту Щастя. Зафіксовано перегрупування сил та прибуття нової техніки. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«На ділянці Щастя – Станиця Луганська противник під виглядом «відведення важких озброєнь» інтенсивно проводить перегрупування своїх сил, також перекидаючи на дану ділянку нові озброєння.

Протягом 2-х останніх діб через Луганськ і Олександрівку за напрямом північ від Луганська проїхало 11 вантажівок і спецмашин, а також 2 танки і близько 5 ББМ», – повідомив Тимчук.

Раніше ми повідомляли, що бойовики самопроголошеної «Луганської народної республіки» вночі намагались таємно закинути диверсійно-розвідувальну групу терористів у місто Новотошківка. Сили АТО відбили атаку бойовиків.

Нагадаємо, що російсько-терористичні війська таємно перекинули до окупованого Донецька 400 бойовиків, які мають доукомплектувати бандформування «Оплот», «Восток» і «Спарта».