Буде чим бити ворога – показали новітню розробку української гвинтівки (Фото)

Новітню гвинтівку “Гопак”, розроблену українськими фахівцями, вже презентували на міжнародній виставці зброї.

Як повідомили в “Укрооборонпромі”, ця розробка ще має пройти випробування, а тоді буде масове виробництво з відправкою на фронт.

Особливих подробиць розробники не повідомляють, однак наводять такі характеритстики нової зброї: калібр гвинтівки – 7,62х39, вага – менше 5 кг, скорострільність – 30 пострілів за хвилину. За потреби її можна обладнати спеціальним глушником.

Читайте також: З’явився надсучасний бойовий костюм для наших військових (Відео)

Розробили гвинтівку фахівці ПАТ “Завод “Маяк”. Це підприємство “Укрооборонпрому” спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме на “Маяку” раніше розробили новітній міномет “Молот”, який вже проходить державні випробування та буде серійно виготовлятись для українського війська.

Новітню ж оперативно-портативну гвинтівку "Гопак" уже презентували в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2015" 22-25 вересня.

Гвинтівка "Гопак" - новітня розробка заводу "Маяк"
Гвинтівка "Гопак" - новітня розробка заводу "Маяк"