“Будь як Степанко!”: відомий телеведучий розповів, як хоче допомагати окупованому Криму (Фотофакт)

Телеведучий Сергій Притула розповів на своїй сторінці у Facebook розповів, як планує допомогати українським дітлахам, котрі живуть в окупованому Криму.

За словами шоумена це буде новий волонтерський проект спільно з українськими видавництвами, проте про деталі він повідомить згодом.

Читайте також: Сергій Притула зі Збаража переміг Володимира Зеленського із Кривого Рогу

Читайте також: Сергій Притула покинув сім’ю заради білявки

“Це Степанко. Трирічний українець, який живе в Криму. Степанко хоче читати книги українською мовою. Степанко виглядає щасливим. Будь, як Степанко:))))!

Коли мені приходять такі фото, я бігаю по хаті щасливий, як песеня. Перших 100 книжок, які я відправив діткам в окупований Крим, щоб читали і не забували українську мову, поступово знайшли своїх адресатів.
Листів було багато. Тому я вирішив не зупинятись на досягнутому. Зараз веду перемовини ще з кількома видавництвами, обіцяли дати книги. Думаю, що якщо дати клич то і люди скинуться. Маю на меті зробити окремий ресурс для накопичення заявок з Криму і поставити процес переправки літератури на конвеєр. Зрештою, так і безпечніше буде. Бо коли ту партію друзі перевозили, то ми всі дуже переживали, щоб не відібрали.
Слідкуйте за сторінкою, коли проект дозріє – дам знати!

P.S. Але ж малий потішний:))))))”, – написав Притула.

12647069_961130467296429_5351115102667780418_n