Бучацький район: Руслана Степулу поховали у рідному селі як справжнього Героя (Фото)

оснГероя Руслана Степулу, який загинув 5 вересня у зоні проведення Антитерористичної операції під час виконання бойового завдання, поховали 11 вересня у с. Костільники Бучацького району.

Нагадаємо, жахлива звістка про смерть Руслана, який служив в аеромобільній роті аеромобільно-десантного батальйону військової частини А-0284, прилетіла у село 8 вересня.

Читайте також. Тернопілля: імена новітніх Героїв присвоюють навчальним закладам, скверам, алеям (Фото)

Рідні не вірили, що сталося нещастя, адже Руслан постійно говорив, що перебуває у Львові, на службі. Жевріла надія, що Руслан живий, що це помилка…. Однак доля розпорядилася інакше. На жаль, звістка виявилася жорстокою правдою. Інформація підтвердилася. Повідомив про це сайт ОДА.

Виявилося, 31-річний чоловік забезпечував відвід наших колон у Слов`яносебірському районі, що на Луганщині. Військові отримали 5 вересня наказ про відхід. Група, де був наш земляк, двічі потрапляла у ворожу засідку з однієї вдалося вирватись, а в другій – граната влучила у БТР, де перебував Руслан.

Читайте також. “Війна за свій рахунок” – у Тернополі: усі кошти автори спрямують на підтримку наших вояків

Без батька залишилася 6-річна донечка Даринка, яка цього року пішла у перший клас. Також у Костільниках живе брат Руслана, батьки, бабця з дідом. Руслан Степула був доброю і чуйною людиною, справжнім патріотом, який довів це своїми справами – говорять односельчани.

В останню путь  Героя провели не тільки всі жителі села Костільники, а й жителі сусідніх сіл, представники влади району та області.

Читайте також. Сім’ї захисників – без грошей: бійці не можуть отримати довідки, що вони – учасники АТО (Відео)

– Руслан Степула віддав за незалежну Україну найцінніше, що у нього було – власне життя, – зазначив один із священнослужителів під час поминальної промови. – Руслан пішов до армії добровольцем і став справжнім героєм. А герої не вмирають. Вони живуть вічно у наших серцях та на сторінках нашої історії.

Труну несли військовослужбовці під звуки духового оркестру, а дорога до місця останнього спочинку військовика була встелена квітами. В останню путь Героя України провели урочистим військовим салютом.

Софія Левицька