Бучацький район: безробітних агітують займатися “зеленим” туризмом

DSC01480Семінар для безробітних з питань організації сільського «зеленого» туризму відбувся у навчальному класі Бучацького райцентру зайнятості (РЦЗ).

– Такий вид туризму, – сказала провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Марія Кіт, – передбачає відпочинок у сільській, курортній чи природоохоронній місцевостях з використанням належно облаштованих приватних садиб чи інших закладів розміщення.

Водночас це, за її словами, – один із видів підприємницької діяльності, який дає можливість розв’язати проблему зайнятості, поліпшити добробут родини, що надає відпочинково-туристичні послуги.

Читайте також. У Чорткові за направленнями центру зайнятості працевлаштували 18 інвалідів

Отож, той, хто проживає у сільській місцевості, має власну садибу, веде особисте селянське господарство може, зокрема й за допомоги служби зайнятості, започаткувати власну справу з організації «зеленого» туризму.

Присутні на заході ознайомилися із законодавчими аспектами підприємництва, дізналися про безкоштовні професійні курси для безробітних, на яких можна здобути відповідні знання та навички, щоб власна справа стала успішною.