Британські експерти розкритикували заяву вчених з Ізраїлю про створення ними вакцини проти раку

фото: Корреспондент
фото: Корреспондент

Ізраїльські вчені, які її розробили,  стверджують, що їх вакцина здатна вилікувати рак на будь-яких стадіях і не має побічних ефектів.

 В Ізраїлі вчені з фармацевтичної компанії запевняють, що створили універсальні ліки від раку. Але роботу фахівців піддають сумніву і гострій критиці британські експерти. Про це повідомляє The Jerusalem Post.
Ізраїльські вчені з компанії Accelerated Evolution Biotechnologies нібито зробили прорив у сучасній медицині. Вони створили вакцину проти раку, фактично без побічних ефектів і протипоказань. Вона ефективна на будь-яких стадіях розвитку хвороби.
Ліки складається зі спеціальних пептидів, що містять активну діючу речовину. Вона огортає ракові клітини і виводить їх з організму. Цей метод є універсальним, дієвим і простим, і дозволяє відмовитися від хіміотерапії.
Заяву ізраїльських вчених піддають сумніву фахівці з Британії. Вони стверджують, що ефективність ліків значно перебільшена, а результатів єдиного дослідження на мишах досі ніхто не бачив.Нова вакцина проти раку: лікарі сперечаються щодо її ефективності