Британська розвідка з’ясувала, де може бути ключова битва армії РФ у війні проти України

Ілюстративне фото – Генштаб ЗСУ

Наступним містом, в наступ на яке збирається армія Росії, може бути Слов’янськ.

Про це з посиланням на свою воєнну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Як ідеться в повідомленні, війська Росії вже підтягли і продовжують підтягувати резерви саме на цей напрямок, в тому числі зі сторони Ізюма на Харківщині.

“За останній тиждень війська Росії, ймовірно, просунулися ще на 5 км головною дорогою E40 від Ізюма, зіткнувшись із надзвичайно рішучим опором українців”, – заявляє британська розвідка.

На її думку, все вказує на те, що далі російська армія буде наступати саме на Слов'янськ. За це місто, вважають британські розвідники, і відбудеться наступна ключова битва війни Росії проти України.

Читайте також: Армія Росії досі не захопила Луганську область в її адміністративних межах (Відео)

"Російські війська зі Східної і Західної груп збройних сил зараз, ймовірно, перебувають приблизно за 16 кілометрів на північ від міста Слов'янськ. Оскільки місту також загрожують Центральна і Південна групи військ, існує реальна можливість, що бій за Слов'янськ стане наступною ключовою битвою в боротьбі за Донбас", – йдеться в повідомленні Міноборони Великобританії.

Читайте також: “Джавелін зупинив, танк добив”, – бійці ЗСУ у кількагодинному бою зупинили армію РФ і взяли трофеї (Відео)