Британська розвідка винесла “вирок” армії РФ у війні проти України: “Нежиттєздатна в довгостроковій перспективі”

Російські війська у війні проти України зазнають все більше втрат і виснажуються, тоді як ЗСУ продовжують укріплювати свою міць.

Про це з посиланням на свою розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Як ідеться в повідомленні, війська РФ у виснажливих боях на Донбасі зуміли здобути лише локальний успіх у Сєвєродонецьку. Українські військові, які відішли до Лисичанська, укріпили свої позиції.

"Українські війська продовжують зміцнювати свої позиції на висоті в місті Лисичанськ після відступу від Сєвєродонецька. ЗСУ продовжують завдавати шкоди російським командним центрам, вчиняючи успішні удари далеко вглиб тилу противника", - зазначили в Міноборони Великобританії.

На думку британської воєнної розвідки, застосування армією РФ все більшої кількості ракет свідчить про виснаженість кадрових і технічних ресурсів армії РФ.

"24-26 червня Росія завдала надзвичайно інтенсивних хвиль ударів по Україні з використанням ракет великої дальності. Ці озброєння, ймовірно, включали радянські і більш сучасні ракети, випущені як з білоруського, так і з російського повітряного простору. Ця зброя була розроблена для ураження цілей, що мають стратегічне значення, але Росія продовжує витрачати їх у великій кількості для отримання тактичної переваги", - констатували в Міноборони Великобританії.

Там зазначили, що Росія таку неефективність своєї армії усвідомлює.

"Рівень зниженої бойової ефективності, який, ймовірно, є нежиттєздатним у довгостроковій перспективі", - заявила розвідка Великобританії про війська РФ .