Брудна вода і свавілля “ополченців”: як живуть мешканці окупованого Алчевська

Мешканець Алчевська розповів про реалії життя в окупованому місті без води, але зі стріляниною на вулицях.

Цей лист оприлюднив журналіст Роман Бочкала у виданні “Новое время”, передає Depo.Донбас.

Зокрема повідомляється, що нещодавня інформація у ЗМІ про протести в Алчевськувиявилась не зовсім точною. Зазначається, що містяни протестують, але не на вулицях, а у соцмережах.

Читайте також: Донецькі заробітки: з окупованої території людей возять навпростець через мінні поля

“Так близько тижня тому в місті замість води раз в 3 дня, зробили воду через день, але за умови, що за неї почнуть платити. Вода дійсно пішла, через день, але нагадувала що завгодно: чай, кока-колу, нафту, але не воду – митися в ній було страшно. У підсумку народ за неї прогнозовано не заплатив, заодно вилаяв місцеву владу”, – йдеться  улисті.

Також повідомляється, що працівники коксохіму, дачі яких знаходяться в районі полігону бойовиків “ЛНР”, попросили місцеву владу “втихомирити ополченців, які посилено проводять навчання, заодно забігаючи в пошуках цінного на сусідні дачі”.

Повідомляється також, що російські дипломи, які нещодавно видали студентам-випускникам, не фіксуються в російських базах, що викликає сильне невдоволення студентів, які усвідомили, що їх “розвели”.

Читайте також: Мешканці окупованого «ДНР» Донецька скаржаться на трупних запах

“Для того щоб хоч якось відвернути народ, місцевим народним мером була урочисто представлена ​​поштова марка, присвячена Алчевську, яку можна прикріпити до листа, і посилати його по території ДНР, тому що більше воно нікуди не дійде”,- йдеться у лісті.

Зазначається, що головне свято алчевців – День Металургів, відсвяткували скромно. Ні особливих урочистостей, ні салюту, ні знаменитих артистів не було. Обійшлися місцевими “зірками”.

“А вночі п’яні ополченці, то чи посварилися, то чи заради веселощів і свята, влаштували розборки. В результаті командир 2 батальйону 4 бригади, дехто “Граніт”, випустив автоматну чергу, важко поранивши одного з захисників”, – розповідає місцевий житель.

Читайте також: «Війна на те й війна», — пенсіонер із Оріхового на Луганщині (Відео)

Завершує автор листа свій “огляд” повідомленням про те, що днями зник один з місцевих жителів, якого згодом знайшли застреленим.

“Проїхавши Україною і в’їхавши на блокпост ДНР в Оленівці, пропав житель нашого міста, трохи пізніше знайшли його тіло. Міліція ДНР оперативно затримало винного. Виявилося, що це був свій же ополченець, який попросив водія його підвезти, а потім убив заради машини”,  – пише автор.