Обробляти руки не менше 20 секунд: головний санітарний лікар України порадив, як не заразитись коронавірусом (Відео)

ф1Головне у профілактиці коронаврусу – особиста гігієна і якомога частіше миття рук після відвідування місць з масовим перебуванням людей.

Станом на 11 березня лабораторії в Україні на коронавірус перевірили 43 людини, кількість підтверджених випадків 1 – мешканець Чернівець, коронавірус у якого підтверджений 3 березня.

Про це заявив на щоденному брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він сказав, що ще 3 підозри на коронавірус в Україні зараз перевіряють лабораторно.

Віктор Ляшко наголосив, що головним методом профілактики коронавірусу є гігієна, зокрема, просте миття рук милом, тому МОЗ зараз дбає про необхідну кількість в Україні дезінфікуючих засобів.

Як пояснив головний санітарний лікар України, дезінфікуючими засобами на основі спирту руки слід мити не менш ретельно, ніж милом.

“Не менше 2,5 мілілітра налити на долоню і обробляти руки не менше 20-ти секунд”, – такі рекомендації ВООЗ з дезінфекції рук оприлюднив сьогодні головний санітарний лікар України.

Читайте також: Київ зупиняє всі навчальні і розважальні заклади: Кличко заявив про превентивні заходи до кінця березня (Відео)

Щодо загальнодержавних заходів профілактики коронавірусу, то, не виключив Ляшко, Україна може скоротити кількість пунктів пропуску на своїх кордонах.

Більше -у повній версії брифінгу головного санітарного лікаря України у відео 5 каналу