Brexit: парламент не підтримав ідеї уряду Терези Мей

ф1Палата громад парламенту Великої Британії не підтримала підхід уряду Терези Мей до реалізації виходу країни зі складу Євросоюзу

Проти планів уряду виступили 303 депутати, за проголосували 258, пише “Європейська правда“.

Голосування в парламенті було символічним і передбачало, що Палата громад “знову заявляє про свою підтримку” стратегії Brexit, яку вона підтримала в ході голосування минулого місяця.

У тому голосуванні депутати закликали замінити так званий “запасний механізм” для ірландського кордону на “альтернативні механізми”, а також заявили про свою незгоду з ідеєю виходу без угоди.

14 лютого депутати також відхилили пропозицію Шотландської національної партії продовжити процедуру виходу як мінімум на три місяці.

Читайте також: Неконтрольований Brexit: Великобританія і ЄС через провал угоди у парламенті опинились перед великими загрозами (Відео)

Британія продовжує переговори з ЄС щодо внесення змін до угоди про Brexit і після їх завершення 27 лютого буде проведено ще одне голосування в Палаті громад.

Читайте також:Британці вже запасаються шампунем: чим на практиці загрожує Великобританії криза через Brexit (Відео)

Нагадаємо, ​​минулого тижня після зустрічей у Брюсселі британська прем'єрка заявила, що має намір забезпечити вихід країни з ЄС згідно із запланованими термінами.

Читайте також:Є новий план виходу Великобританії з ЄС: стало відомо, коли парламент Великобританії голосуватиме за новий план Brexit

В офіційній спільній заяві за результатами переговорів йдеться про те, що ЄС і Британія продовжать переговори щодо пошуку рішень для виходу з глухого кута навколо угоди про Брексіт.

Читайте також:Brexit: парламент Великобританії прийняв поправки до угоди з ЄС, та Євросоюз обговорювати нову угоду відмовляється

Однак у ЄС наголошують, що нових переговорів щодо угоди не буде.