Brexit 31 жовтня не відбувся: на Великобританію чекають нові випробування (Відео)

ф131 жовтня Велика Британія мала вийти зі складу Євросоюзу, однак цього не сталося – ЄС втретє дав можливість цій країні таки укласти угоду про “м’який” вихід з Євросоюзу, вдруге відклавши дату Brexit до 31 січня 2020 року.

Тепер на Великобританію чекають нові випробування на шляху виходу з ЄС – дострокові вибори і нова спроба затвердити правила виходу з Європейського союзу.

Після того, як парламент Великої Британії так і не затвердив угоду про Brexit, парламент погодився на свої дострокові вибори 12 грудня.

Як повідомляє Sky News, законопроект про дострокові парламентські вибори був підготований і прийнятий у рекордні терміни – буквально за добу.

Читайте також: Лондону і ЄС вдалося вирішити найпроблемніше питання: стали відомі перші нюанси угоди про Brexit (Відео)

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон упевнений, що прийняти угоду про Brexit зможе лише новий склад парламенту, щоб до 31 січня 2020 року Великобританія таки вийшла зі складу Євросоюзу. Варіанту залишитись у складі ЄС для Великобританії Борис Джонсон не розглядає в принципі.

Читайте також: Європеський союз офіційно відтермінував Brexit

Більше подробиць про те, як Великобританія пішла на розпуск свого парламенту задля виходу з Євросоюзу, – у сюжеті “Сьогодні“.