Брехня “Бєса”: терорист Безлер образився, що не зміг в 2014-му “віджати” той самий російський “Бук” (Відео)

Безлер в погонах генерала і в нагородахПроросійський бойовик і окупант Донеччини Ігор Безлер розкритикував звіт міжнародної слідчої групи про причини авіакатастрофи майзійського “Боїнга” над Донбасом, аби прикрити свою брехню і те, що винен у трагедії персонально. У коментарі в мережі він заявив, що не знав про “Бук”, натомість ще два роки тому СБУ опублікувала телефонну розмову Безлера, в якій бойовик 17 липня 2014 року йому доповідає про літак.

Як випливає з коментаря Безлера в мережі, він начебто зі звіту аж зараз дізнався, що російський “Бук”, який збив пасажирський лайнер, проїздив на точку пострілу територіями Донбасу, окупованими саме його бойовиками.

"17 липня 2014 р. в Горлівці, Єнакієвому і їх околицях їжаки їжаченят в туалет не виводили без мого дозволу. А тут комісія розповідає казки про те, що якийсь "БУК" хтось віз", - зухвало заявив терорист "Бєс".

Виходячи зі своєї удаваної образи на те, що російські куратори начебто не поставили його до відома про спецоперацію з зенітно-ракетним комплексом у "зоні його відповідальності", Безлер і стверджує, що раз він про це не знав, то цього, мовляв, і не було.

"Будь це так, цей ефемерний "БУК" через 5 хвилин після в'їзду в Єнакієве (зона моєї відповідальності) вже стояв би де-небудь в районі Горлівського моря на чергуванні", - шкодує "Бєс", що не "віджав" російський "Бук", який в липні 2014-го збив малайзійський "Боїнг" над Донбасом.

Читайте також: Про що говорили бойовики «Бєса» за 2 хв до того, як збили Боїнг-777 (Відео)

ф1

 

Однак про свою "необізнаність" щодо російського "Бука" Безлер зараз бреше, аби вигородити себе і не потрапити обвинувачуваним під можливий міжнародний трибунал як військовий злочинець, причетний до авіакатастрофи пасажирського літака.

Про "Бук" і про літак "Бєс" все добре знав.

Читайте також: Боїнг? За що російські спецслужби прибрали Безлера з Горлівки (Відео)

Служба безпеки України ще 25 липня 2014 року оприлюднила запис телефонних переговорів терористів за 2 хвилини до збиття 17 липня мирного пасажирського Боїнга-777.

За повідомленням прес-служби СБУ, запис, зокрема, доводить, що терористи з групи підполковника ГРУ Генштабу Збройних сил РФ Ігоря Безлера («Бєса») знали про наближення літака.

«Підлеглі доповіли «Бєсу» про літак, що наближається, після чого він дав команду оголосити про це «нагору», — йдеться у повідомленні СБУ дворічної давності.