Брехливий серіал – у Міноборони України пояснили “успіхи” ФСБ РФ у виявленні “українських розвідників” в окупованому Криму

ФСБ -напис в хлопа на спині біля машиниУсі так звані “українські розвідники” – це колишні українські військові, які давно на пенсії, а тих, хто підходить на роль “диверсантів”, ФСБ РФ знаходить в особових справах, які залишились в військкоматах на території окупованого Криму.

Відтак нічого спільного із українською розвідкою люди, яких “призначили” на цю роль задля пропаганди російські спецслужби, не мають. Про це заявив у коментарі “Українській правді” щодо затримання в Криму ще двох “українських диверсатнів”  речник Міноборони.

Читайте також: Названі імена — ФСБ РФ затримала ще двох українських «розвідників» (Відео)

“Сьогодні ми є свідками продовження брехливого серіалу авторства російського ФСБ під назвою “куда не глянь, везде они”. Чергова серія “затримання українських розвідників”, – зазначив полковник.

За словами Лисенка, це – нова технологія гібридної війни, яку Росія активно веде проти України.

“Насправді російські спецслужби намагаються дискредитувати українських військових, в яких зараз дуже високий рівень довіри в українського суспільства. По-друге звинуватити Україну в начебто агресивних діях і показати начебто ефективність спецслужб РФ”, – сказав речник АТО.

Він нагадав, що так звані затримання “українських диверсантів” відбуваються на території окупованого Криму.

“Чому такий “успіх” ФСБ? Відповідь дуже проста: на території Криму залишилось багато колишніх військовослужбоців, які вже давно залишили службу, вийшли в запас, проживають зі своїми родинами і займаються своїм бізнесом. Їхні особові справи залишилися у військових комісаріатах, які зараз також працюють”, – наголосив Лисенко.

“Для будь-якого співробітника ФСБ, навіть якщо в нього досвіду 1 день роботи, неважко зайти взяти особову справу якого запасника і зробити з нього “диверсанта. Тому зараз ми бачимо конкретні прізвища. Але те, що їм інкримінується, – суцільна вигадка”, – додав він.

Лисенко підкреслив, що військовослужбовці України, які зараз несуть службу, вони залишаються у військових частинах та виконують бойові завдання.

“Жодного з них ніхто ніде не затримував”, – заявив полковник.

Як повідомлялося, 21 листопада стало відомо про арешт в окупованому Криму двох осіб, яких також охрестили “українськими диверсантами”.

У суді, контрольованому російською окупаційною владою нібито встановили зв’язок затриманих з трьома раніше затриманими українцями.