Брати Клички профінансують укомплектування батальйону “Київ” у зоні АТО

1 Мер Києва, лідер партії “УДАР” Віталій Кличко разом з братом, чемпіоном світу з боксу, Володимиром Кличком забезпечать необхідним військовим спорядженням батальйон “Київ”, який перебуває в зоні АТО на Луганщині. Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“До мене, як міського голови, звернулися командири 12 батальйону територіальної оборони “Київ”, сформованого пару місяців тому. Кажуть, що закинули їх в зону АТО без необхідного спорядження для виконання бойових завдань (історія, на жаль, не єдина сьогодні)”, – написав Віталій Кличко.

За його словами, бійцям на передовій гостро необхідні бронежилети, берці, тепловізори, біноклі, наколінники та налокотники, індивідуальні аптечки, знеболюючі засоби, окуляри тактичні.

Київський міський голова додав, що в бюджеті столиці грошей на це немає.

“Ми з Володею разом виділили 3 млн 200 тис гривень і сьогодні закупляємо те, чого просять бійці. Першу частину спорядження передамо наступного тижня. Хлопці, тримайтеся! Сьогодні вся Україна вас підтримує. І сьогодні там, на передовій, формується нова еліта нації”, – підкреслив Віталій Кличко.