Брат “глави ДНР” вчинив новий важкий кримінальний злочин

Стріляти нетверезими полюбляють і Олександр Захарченко, і Сергій Захарченко
Стріляти нетверезими полюбляють і Олександр Захарченко, і Сергій Захарченко

Брат “глави ДНР” Сергій Захарченко відкрив вогонь у барі і прострелив ноги офіціантці.

Про це в коментарях до повідомлення в мережі бойовика Євгена Тинянського про діяльність Олександра Захарченка повідомив сепаратист Сергій Донецький.

За його даними, рідний брат “глави ДНР” вчинив цей кримінальний злочин в травні цього року в барі “Діалог” окупованого Донецька.

Яка подальша доля постраждалої жінки, не повідомляється, та очевидно, що брат "глави ДНР" жодним чином покараний за це був. Тим більше, що так званий начальник підрозділу розвідки "Міноборони ДНР" Євген Тинянський у коментарі зізнався, що про стрілянину Сергія Захарченка в офіціантку раніше не чув.

Якщо така стрілянина справді була, то це вже другий відомий кримінальний злочин 35-річного Сергія Захарченка на окупованій "ДНР" частині Донбасу, який зійшов йому з рук.

Читайте також: Грандіозний скандал у «ДНР»: п’яний брат Захарченка порізав офіціанта в барі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ввечері 10 квітня 2016 року п'яний брат "глави ДНР" у барі окупованого Донецька розбитим бокалом порізав шию офіціанту. Тоді на виклик в бар з'їхалися "правоохоронці ДНР". П'яний відвідувач, погрожуючи пістолетом, заявив, що він брат Олександра Захарченка і показував документи. В брата Захарченка в машині тоді знайшли цілий арсенал зброї, а щоб "зам'яти" інцидент, з бару вилучили всі записи камер відеоспостереження.

Читайте також: У РФ зацікавились, чи сидить за ґратами брат «глави ДНР», який торік порізав офіціанта в барі

Зазначимо також, що самого "главу ДНР" Олександра Захарченка, про що теж писала ІА «7 Днів-Україна», також звинувачують у вбивстві жінки-громадянки Росії, яку він убив під час п'яної стрілянини.

Читайте також: Сепаратисти звинуватили «главу ДНР» у розстрілі громадянки Росії

Ані Олександра Захарченка, ані Сергія Захарченка за їх кримінальні злочини досі ніхто не покарав.

ф1