ДБР заявило про затримання ще одного учасника викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка

Затриманий. Фото - ДБР
Затриманий. Фото – ДБР

За твердженням слідства, затриманий був членом групи “тітушок”, яка під час Євромайдану в січні 2014 року займалась залякуванням активістів і прична до викрадення євромайданівців Юрія Вербицького та Ігоря Луценка.

Про затримання підозрюваного 12 березня повідомляє Держбюро розслідувань.

Як ідеться в повідомленні, підозрюваному оголошено підозру за кількома статтями ККУ.

“27 лютого 2020 року йому було повідомлено про підозру в участі в злочинній організації (ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України) та незаконному позбавленні волі і викраденні людини (ч. 3 ст. 146 Кримінального кодексу України). У зв’язку з тим, що він не з‘явився на виклик, було отримано дозвіл слідчого судді на затримання підозрюваного”, – повідомили в ДБР.

Там заявили, що слідством вже встановило, що затриманий мешканець Білої Церкви Київської області "увійшов до злочинної групи із 9 «тітушок», організованої для викрадення та залякування активних учасників Євромайдану та незаконного перешкоджання мирним акціям протесту. 21 січня 2014 року близько 4:00 підозрюваний у складі цієї групи викрав із Олександрівської клінічної лікарні м. Києва активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Після цього потерпілі зазнали катувань, а Юрій Вербицький внаслідок травм та переохолодження помер".

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. У разі доведення вини, підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

10 березня ДБР проінформувало про затримання  першого підозрюваного у цій справі Майдану.