“Боже великий єдиний, Нам Україну храни” – новорічне привітання Ярослава Джоджика

Джоджик-фотоНоворічне привітання народного депутата кількох скликань, відомого тернопільського політика та громадського діяча Ярослава Джоджика.

Завершився 2013 рік, в якому ми пережили багато сподівань і розчарувань!

Україна готувалася стати повноцінною частиною великої європейської сім’ї, нарешті розпочати глибокі реформи політичної та економічної системи, що мали започаткувати нову державу, де поважають громадян, де цінується людська гідність, де немає корупції.

Під тиском внутрішніх і зовнішніх ворогів не вдалося повноцінно зробити це зараз. Зірвано підписання угоди про Асоціацію з ЄС. Виникла загроза відновлення нової радянської імперії.

Проте ми маємо перемоги — це та єдність, яку зумів продемонструвати український народ захищаючи своє право бути вільним, бути господарем на своїй землі.

Попри зусилля ворогів України, нас не змогли поділити на “східних” і “західних”. Нас всіх єднав національний прапор та спільне прагнення до кращого життя, до правової держави.

У новому році нас чекає багато викликів. На чекає боротьба за збереження демократії і права бути вільними людьми у своїй країні.

Вірю, Україна буде вільною і буде у Європі! Треба лише вірити у Бога, вірити у свій народ, вірити у себе і ту силу, яку маємо разом. Сьогодні, вступаючи до нового року варто пригадати духовний гімн України:

Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої ласки-щедроти
Ти на люд наш зверни.
Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу,
Щастя дай, Боже, народу
І многая, многая літа.
Це ті слова, котрі допоможуть нам всім вистояти і стати сильнішими і зрештою досягнути спільної мети — незалежної, сильної, української України у об’єднаній Європі!

Слава Україні!
Ярослав ДЖОДЖИК