“Боюсь накаркати”, – повна версія прес-конференції Януковича у Москві (Відео)

Віктор Янукович
Віктор Янукович

Засуджений в Україні за державну зраду екс-президент України Віктор Янукович дав сьогодні у столиці Росії прес-конференцію.

Янукович упродовж 1,5 години говорив про президентські вибори в Україні, вирок суду щодо себе, а також про чимало іншого, підкреслюючи, що слідкує за подіями в Україні.

Рішення Оболонського райсуду Києва, який заочно засудив його до 13-ти років за ґратами, Януковичу, проиродно, не сподобасвя. Відтак державний зрадник України заявив, що цей суд, мовляв,  не має нічого спільного з правосуддям.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи передбачає Янукович можливість нового Майдану в Україні, екс-президент сказав, що, на його думку, нічого хорошого революції країнам не приносять: “Боюсь навіть думати про це, щоб не накаркати”.

Владу в Україні Янукович традиційно не хвалив, створення Православної церкви України і здобуття Томосу не одобрив.

Відтак український журналіст Роман Цимбалюк підкреслив, що екс-президент України на прес-конференції заявляє практично те саме, що каже Путін, тому Цимбалюк запитав у Януковича, чи він часом у Росії не в полоні.

Серед російських журналістів це запитання викликало збурення, та Віктор Янукович відповів, що, мовляв, знаходиться в Росії на законних підставах, і в жодних списках розшуку, в тому числі Інтерполу, не перебуває.

Щодо своїх звернень до світу, то, скаржиться, Янукович, на його листи цивілізовані західні політики не відповідають.

"Мене кинули, як лоха", - поскаржився на свою долу екс-президент України, засуджений на батьківщині за державну зраду.

Повна версія перс-конференції Віктоар Януковича - у відео 112 Україна.