Bosson став перед “Тріодою” на коліна і запропонував заспівати разом (Відео)

ТріодаГурту «Тріода» – трійці голосистих і неймовірно талановитих хлопців з Тернополя пощастило виступити на сцені з артистом світового рівня, переможцем багатьох популярних конкурсів, шведським виконавцем – Bosson.

Сталося це під час суперфіналу шоу «Х -фактор», що проходило на телеканалі СТБ. Після цього відомий співак запропонував тернополянам ще раз разом вийти на сцену.

Читайте також. У Тернопіль приїдуть зірки телешоу. Серед них – наша “Тріода”

Спільний номер «Тріоди» зі світовою зіркою, справді, виявився неперевершеним. Хлопці настільки запалили публіку, що в танок пустилися не тільки глядачі в залі, а й члени журі вокального шоу. Після цього Bosson заявив, що такого прекрасного спільного виконання у нього ще ні з ким не було. Співак висловив захоплення молодою групою. Більше того, став перед хлопцями на коліна, схиливши голову перед їх неймовірним даром юнаків з «Тріоди». За лаштунками Bosson ще раз підійшов до хлопців , щоб подякувати їм особисто.

– Спасибі вам, хлопці. Я дуже сподіваюся, що ми з вами ще виступимо разом або хоча б на одній сцені, – промовив він.

Тож тернополяни були немов у ейфорії. Вони навіть повірити не могли, що коли-небудь у них з’явиться такий шанс.

– Це – неперевершено. Bosson допоміг нам відкрити ще одну частину себе. Для нас це був новий стиль в музиці, більш європейський. Заспівати з таким великим людиною було величезною честю. І дуже приємно було те , що зірка такого рівня виявилася таким прекрасним і простою людиною. Він навіть на репетиціях намагався більше під нас підлаштовуватися, ніж ми під нього. Відчуття непередавані, – зізналися хлопці з «Тріоди», повідомляють на сайті СТБ.

На сцені тернополяни дуже старалися показати все те, чого їх навчили, і те, до чого вони так довго йшли.

– Ми вдячні цьому проекту , тим людям, які тут працюють і вселяють у нас надії, – додали хлопці.

Читайте також. “Тріода” з Тернополя програла юнакові з багатодітної родини (Відео)