Борис Кушнірук: Путін і Медведчук свою ставку на президентських виборах в Україні зробили, і вже дуже давно

1Відомий економіст, політичний оглядач Борис Кушнірук розповів у Фейсбук, звідки відбуватиметься фінансування президентських виборів в Україні на окремих каналах.

Мене у Твітері спитали, чому саме зараз відбулись зміни в управлінні “NewsOne” та “112”, якщо вони і так у більшій чи меншій мірі відвертості працювали на Мордор.
На мій погляд відповідь на це питання лежить, у першу чергу, у площині джерел фінансування.
Раніше фінансуванням цих телеканалів займались ті чи інші біглі “регіонали”. Десь за згоди та під контролем високопосадовців Кремля. Але все ж таки це було фінансування саме цих “біженців”. Зрозуміло, що в цьому випадку вони мали можливість грати власні ігри та мати власні інтереси щодо того, кого та на яких умовах інформаційно підтримувати.
З осені ж починається активна стадія президентських виборів. Тому контроль за інформаційною політикою цих каналів на себе повністю перебирає Кремль. Саме він у цьому випадку і опікуватимуться фінансуванням. Головним відповідальним за це, цілком логічно та очевидно, стає Медведчук. Тому і вибудовують чітку вертикаль підлеглості, де поточний контроль за інформаційною політикою телеканалів забезпечуватимуть особи, напряму пов’язані з ним.
Цілком ймовірно, що “несподівані” зміни у найближчі місяці відбудуться і у керівництві “ZIK”. Принаймні мене це не здивує.
Власники “1+1” та “Інтер” хоча і гратимуть в інтересах Мордору, але при цьому зберігатимуть за собою контроль за цими телеканалами.
Те що на цих президентських виборах “NewsOne”, “112”, “1+1”, “ZIK”, та щонайменше у другом турі “Інтер”, підтримуватимуть Тимошенко, навряд чи у когось виникають сумніви.
Путін і Медведчук свою ставку на президентських виборах в Україні зробили, і вже дуже давно.
Для них обох — це мабуть остання спроба знищити державність України, як таку. Тому бійка буде неймовірно жорстока.
Інша справа, ці обидва довели, що кожного разу вони не змогли отримати необхідний їм результат. Сподіваюсь, що український народ вчергове доведе, що Україна — не Росія.

P.S.

На додачу.
Щойно до мене дзвонили з телеканалу “NewsOne” з проханням долучення мене до прямого телеетеру по скайпу чи телефонним зв'язком.
Я відповів, внаслідок того, що телеканал перейшов повністю під контроль Медведчука та Кремля, я відхилятиму будь-які пропозиції щодо моєї участі у тій чи іншій формі у діяльності цього телеканалу.
Дівчині Вікторії, яка дзвонила мені, я порадив теж не затримуватись на телеканалі, який вже не ховаючись, вестиме антукраїнську інформаційну кампанію.