Борщівським жінкам розповіли, що хобі врешті може стати вигідним бізнесом

бісерЧергове засідання жіночого клубу «Берегиня» відбулось у Борщівському районному центрі зайнятості (РЦЗ).

Його тема – «Ділова активність жінок. Моє хобі – моя мрія». Учасником заходу стала майстриня з бісероплетіння Олеся Горбатюк.

Читайте також. Тернопіль: у засіданні «Гармонії» взяли участь жінки-переселенці

– Сім’я та виховання дітей – це не завада займатись улюбленою справою чи робити кар’єру, – сказала пані Олеся. Вона за фахом – юрист, наразі перебуває у відпустці з догляду за дитиною, проте не уявляє жодного дня без свого хобі – плетіння та вишивки з використанням бісеру.

У дитинстві пані Олеся захоплювалась плетіння гачком, потім – традиційною вишивкою, згодом – виготовленням біжутерії з бісеру: намист, браслетів, сережок. Виховуючи двох донечок, вона постійно доповнює дитячий асортимент одягу новими аксесуарами, зробленими власноруч. А ще – знаходить час надавати консультації та проводити майстер-класи у магазині «Рукодільниця», власником якого є її батько, приватний підприємець Олександр Ковбель.

Читайте також. Бережани: як безробітним давала поради перукар-модельєр

Учасниці жіночого клубу з цікавістю розглядали журнали, портфоліо, біжутерію виготовлені майстринею. Пані Олеся провела для присутніх майстер-клас, створивши на очах жінок, оригінальну сережку. Майстриня переконана, що тільки цілеспрямована людина крок за кроком може наблизитися до мети і втілити свою мрію.

Софія Левицька