Борщівський район: у новому відділенні – 25 ліжок для лікування різних травм спини (Фото)

лікарняВідділення відновного лікування захворювань і травм спинного мозку відкрили в обласній фізіотерапевтичній лікарні, що у с. Більче Золоте Борщівського району.

Читайте також. Із початком війни на сході, кількість донорів у Тернополі зросла, кажуть медики (Відео)

– Це непросто виклик часу, – розповів головний лікар закладу, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Любомир Синоверський. – До нас звертається багато пацієнтів на  інвалідних візках, діти з ДЦП, тому виникла нагальна потреба створити необхідні умови для лікування такої категорії хворих. У новому відділенні – 25 ліжок для лікування різних травм спини.

Читайте також. Терміново необхідна допомога Владиславу Линді з Тернополя

Завітав на відкриття відділення голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк.

– Обласна фізіотерапевтична лікарня у Більче Золотому  стала візиткою не тільки Борщівського району, а й усієї Тернопільщини, – каже він. – Із відкриттям нового відділення отримати якісні послуги зможуть ще більше пацієнтів не тільки з нашої області, а й з усієї України. Особлива заслуга у цьому – головного лікаря закладу, який показав приклад для всіх керівників, як треба працювати та як у сучасних нелегких умовах зробити заклад сучасним і конкурентоспроможним на ринку медичних послуг.

Очільник краю наголосив, що лікувальний заклад – це не лише стіни й обладнання, це насамперед персонал і управління. Тож влада області буде підтримувати керівників, які вміють організувати роботу колективу та показують гідні результати. У лікувальниці працюють 15 лікарів, в тому числі один – заслужений лікар України, два кандидати медичних наук, 61 – працівники середнього медичного персоналу та 59 – молодшого медичного персоналу.

Читайте також. Платні послуги у лікарнях Тернополя визначили чітко і вказали вартість (Відео)

Також Олег Сиротюк відвідав того дня пацієнтів і поспілкувався з ними. З нагоди відкриття нового відділення голова обладміністрації передав закладу медичне обладнання. Додамо, що у стінах закладу одночасно можуть покращити своє здоров`я майже 200 чоловік. Щорічно там оздоровлюють близько 4 тисяч пацієнтів. Зокрема, за минулий рік пацієнтами лікарні були понад 850 хворих з усієї України.

Довідково. Лікарняний заклад функціонує у с. Більче Золоте Борщівського району 67 років. Спочатку він працював як дільнична лікарня, останніх 5 років – комунальна установа Тернопільської обласної ради «Обласна фізіотерапевтична лікарня». Заклад  має п’ять відділень: терапевтичне, загальне, травматологічне, педіатричне, кардіологічне, неврологічне.