Борщівщина: у справі про зґвалтування проводять останню експертизу (Відео)

P4220002-nАби поставити крапку у справі можливого зґвалтування неповнолітньої міліціонерами в Борщівському районі, залишилося дочекатися результатів останньої із проведених експертиз.

Про це нещодавно повідомив начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук. Справу розслідує обласна прокуратура, та, оскільки йдеться про працівників міліції, після появи результатів експертиз, головний міліціонер Тернопільщини обіцяє про все доповісти громаді. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Міліціонери, яких звинувачують у зґвалтуванні, подали скаргу у прокуратуру (Відео)

– Ми готові до тих питань, які можуть бути незручні для міліції. Ви знаєте, що кілька було резонансних подій. Тож ми готові по тій, що сталася у Борщівському районі зібрати прес-конференцію. Залишилася тільки одна експертиза, проводить перевірку прокуратура Тернопільської області, – говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук. – Якщо міліція була винна, то понесе відповідальність, а якщо – ні, ми все пояснимо.

Обіцяє відкритість і справедливість Василь Облещук і в усіх інших випадках, коли підозра у тому чи іншому порушенні впаде на його підопічних. За півроку через негативні дії із органів МВС в області звільнили 20 працівників, на частину із них розпочали кримінальні провадження, які веде прокуратура.

Читайте також. Тернопілля: зґвалтування неповнолітньої, може, й не було, але міліціонери взяли хабар

- Ми стали більш відкриті, ми стали більш прозорі. Якщо питання виникають, кожен пересічний громадянин може прийти до мене кабінет протягом 7 днів щотижня. Я до 10-ї години знаходжусь на робочому місці, - наголошує Василь Облещук.